Yellow&Blue Prací gel s levandulí (1 l) jsme BIO

64
Neohodnoceno

Dřevěná vidlička na hranolky v balení 1000ks

  • 159 Kč 6,80 Kč –4 %
    125,79 Kč bez DPH
  • Vyprodáno
152,20 Kč
Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 1070 kg
Certifikáty: EcoGarantie
Objem: 1 l
Počet pracích dávek: 1 l: až 33 pracích dávek, 2 l: až 66 pracích dávek, 5 l: až 166 pracích dávek
Podíl přírodních surovin: výrobce neuvádí
Původ vůně: přírodní
Rozměry: 5 l: 17cm x 25cm x 16cm, 2 l: 12cm x 25cm x 12cm
Složení: soapnut saponin, sodium carbonate (uhličitan sodný), sodium silicate (křemičitan sodný), EDDS (disuccinic acid), alcohol (alkoho
Účinný při teplotách praní: od 40 °C
Země původu: Česká republika
 

Prací gel z mýdlových ořechů s krásnou přírodní vůní se hodí pro jemné, avšak důkladné a šetrné praní a čištění. Je vhodný především pro praní barevného prádla, které změkčuje přírodním způsobem, takže odpadá nutnost používání avivážních prostředků. Základem je výtažek z mýdlových ořechů v bio kvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena a přírodní éterický olej s levandulí.

Česko-slovenská firma Tierra Verde s.r.o. vyrábí ekologické prostředky pod několika značkami: Yellow&Blue (ekologická drogerie), Tierra Verde (kosmetické přípravky), Catz&Dogz (produkty pro domácí mazlíčky), Casa Organica a Mama Natura (tašky, ručníky a sáčky pro denní použití) a Gaia Cup (menstruační kalíšky pro ženy). 

Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle našeho názoru je nejčistší českou značkou ekodrogerie. Také získali jako jediná firma v ČR certifikát Eco Garantie. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky ani substance netestuje na zvířatech a v našem sortimentu najdete jen čiště veganské produkty.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.