Swirl Bio kompostovatelné pytle s uchy (6ks) - 20 l

3808
Neohodnoceno
  • 1 z 2
  • 99,90 Kč 10,90 Kč –11 %
    73,55 Kč bez DPH
  • Skladem
89 Kč
Kategorie: Pytle na odpadky
Hmotnost: 50 kg
Jak s nimi nakládat: Pytle můžete hodit na kompost nebo do hnědé popelnice na bioopad.
Materiál: kukuřičný škrob
Objem: 20 nebo 35 l, 20 l
Rozměry: balení 20 l: 480 x 600 mm; balení 35 l: 540 x 700 mm
Země původu: Vyrobeno v Číně
 

Nyní můžete bioodpad likvidovat ekologicky a být si jistí, že pytel se při přenosu neprotrhne. BIO kompostovatelné pytle Swirl jsou vyrobeny speciálně na bioodpad a k tomuto účelu byly i navrženy. Pytle jsou vodotěsné, takže zaručeně nic neprosákne. Zároveň jsou však paropropustné, takže odvádí vlhkost.

Materiál, ze kterého je pytel vyroben, je odolný proti protržení a zcela biologicky rozložitelný. Ideální do popelnice na bioodpad nebo domácího kompostéru. A také pro váš dobrý pocit!

V Melittě, která za značkou Swirl stojí, neberou udržitelnost jen jako už samozřejmou firemní hodnotu, ale také jako příležitost k propojování. Usilují o sjednocení ekonomických, sociálních i ekologických zájmů. Svým zákazníkům, partnerům i zaměstnancům chtějí skrze své produkty nebo know-how zprostředkovávat udržitelnost jakožto každodenní volbu pro život. Produkty jejich značky Swirl jsou synonymem kvality v oblasti vysávání, úklidu, filtrace a nakládání s odpadem. Značka je zavedená ve 40 zemích napříč Evropou a Asií. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.