Milí zákazníci, veškeré zboží Vám můžeme rozvézt po domluvě po celém Zlíně až k Vám domů!

O nás

V našem internetovém obchodě neznamená BiO jen ekologicky prospěšné produkty. Pro nás je BiO životní styl. 

Po celém světě hledáme inspiraci jak být BiO a přinášíme ji prostřednictvím našeho e-shopu i k Vám domů. Nechceme zatěžovat naši planetu nerozložitelnými materiály a snažíme se najít jejich nejvhodnější alternativy. Hledáme pro Vás ověřené dodavatele, zaměřujeme se na udržitelnost, ekologii a bio kvalitu našich výrobků.

A protože je pro nás důležité podporovat lokální firmy i podnikatele, hledáme po celé ČR nové dodavatele, kteří by nám pomohli rozšířit náš BiO sortiment. Těšíme se na spolupráci s malými rodinnými firmami, které zastávají stejné přesvědčení, jako je to naše. Stačí se nám jen ozvat a rádi s Vámi prodiskutujeme možnosti vzájemné spolupráce.  

E-shop JsmeBIO paří do rodiny e-shopů, kterou provozuje Agentura Devět měsíců. Jsme malá rodinná firma, která se snaží svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Jsme tu pro Vás v několika různých odvětví, od umělecké agentury až po ochranné pomůcky a online bar.

⋅ Umělecká agentura Devět měsíců  Ochranné pomůcky proti Covidu  Můj koktejl

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení