Mulieres Tablety do myčky - vše v jednom BIO (25 ks) - s certifikací ecocert

5136
Neohodnoceno
  • 201 Kč 6 Kč –3 %
    161,16 Kč bez DPH
  • Skladem
195 Kč
Kategorie: Prostředky mytí nádobí
Hmotnost: 500 kg
Certifikáty: EcoCert, Vegan Society
Jak recyklovat: Karton zrecyklujte v kontejneru na papír.
Materiál balení: Recyklovaný karton, jednotlivé tablety jsou baleny v biodegradabilních a ve vodě rozpustných sáčcích
Počet kusů v balení: 25 ks
Podíl přírodních surovin: 98 %
Původ vůně: bez vůně
Složení: Citronan sodný, uhličitan sodný, peruhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, křemičitan sodný, laurylglukozid, karboxymethylinu
Účinné při teplotách mytí: nad 45 °C
VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí.
Země původu: vyrobeno v Estonsku
 

V Mulieres vyslyšeli úpění všech myček, které se také chtějí stravovat zdravě a ekologicky. Z šetrně získaných rostlinných a minerálních látek proto vytvořili tyto tablety s certifikací EcoCert.

Skvěle si poradí i s tvrdohlavými a zaschlými nečistotami a skleněné i nerezové nádobí z myčky vyplivnou nablýskané jako nikdy. Při jejich výrobě nebyla použita ani kapka vody, chráněné jsou obalem, který se ve vodě zcela rozpustí a svými skvělými mycími schopnostmi rády oblažují i veganské domácnosti.

Estonská značka ekodrogerie Mulieres se zrodila z touhy po zdravém domově, ve kterém děti vyrůstají v bezpečí, obklopeny přírodními látkami namísto škodlivé chemie. Všechny přípravky k úklidu a praní jsou vysoce účinné, hypoalergenní, bez dráždivých látek a jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Olivové mýdlo a kvalitní éterické oleje v kombinaci se zeleným srdcem a chytrou hlavou výrobců, tvoří geniální recept, který jsme si zkrátka zamilovali.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.