Hydrophil Bambusový kartáček (medium) - červený - 100% z obnovitelných zdrojů

3040
Neohodnoceno

  • 83,47 Kč bez DPH
  • Skladem
101 Kč
Kategorie: Zubní kartáčky
Hmotnost: 20 kg
Barva: červená
Délka štětin: 12 mm
Materiál: tělo: udržitelně pěstovaný bambus, štětinky: nylon z ricinového oleje
Počet řad štětin: 4
Počet štětinek: cca 800
Tloušťka vlákna: 7 mil = 0,1778 mm
Třída jemnosti štětin: Medium
Země původu: Vyrobeno zodpovědně v Číně.
 

Udržitelně vyrobené produkty nemusí být nudné. Dokazují to i tyto bambusové zubní kartáčky Hydrophil, které jsou vyrobeny s maximálním ohledem na životní prostředí a s originálním designem.

Vypadají opravdu skvěle a výjimat se budou nejen ve vaší koupelně. Zkuste je přibalit do batohu, který si berete na festival či víkend strávený pod širákem. Zaručeně vzbudíte pozornost!

Kartáček je vyroben ze 100% obnovitelných zdrojů. Jeho tělo je z bambusu a středně měkké štětinky z ricinového oleje. Domů vám samozřejmě dorazí v ekologické a recyklované papírové krabičce.

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog - blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. V létě 2013 během cyklovýletu začali vymýšlet, jak by se dalo a zda by se vůbec dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také 100% šetrné k vodě.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.