Yellow&Blue Levandulová silice (30 ml) - přírodní éterický olej jsme BIO

133
Neohodnoceno
  • 169 Kč 61 Kč –36 %
    89,26 Kč bez DPH
  • Vyprodáno
108 Kč
Kategorie: Relax
Hmotnost: 70 kg
Certifikáty: EcoGarantie
Objem: 30 ml
Podíl přírodních surovin: 100 %
Původ vůně: přírodní
Složení: 100% silice Lavandula × intermedia
VAROVÁNÍ: Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými
Země původu: Francie
 

Esenciální (nebo také éterické) oleje mají velmi široké využití. Můžete je použít jako voňavou přísadu pro praní nebo do úklidových a čistících prostředků. Jejich krásnou vůni využijete také do relaxační koupele a aromalampách nebo do masážních emulzí.

Česko-slovenská firma Tierra Verde s.r.o. vyrábí ekologické prostředky pod několika značkami: Yellow&Blue (ekologická drogerie), Tierra Verde (kosmetické přípravky), Catz&Dogz (produkty pro domácí mazlíčky), Casa Organica a Mama Natura (tašky, ručníky a sáčky pro denní použití) a Gaia Cup (menstruační kalíšky pro ženy). 

Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle našeho názoru je nejčistší českou značkou ekodrogerie. Také získali jako jediná firma v ČR certifikát Eco Garantie. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky ani substance netestuje na zvířatech a v našem sortimentu najdete jen čiště veganské produkty.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.