Ecoheart Bambusový kartáček v papírové krabičce (extra soft) - zelený

4365
Neohodnoceno

  • 98,35 Kč bez DPH
  • Skladem
119 Kč
Kategorie: Zubní kartáčky
Hmotnost: 20 kg
Barva: zelená
Co s ním, až doslouží: Nylonové štětinky vytahejte pinzetou a hoďte je do směsi nebo do kontejneru na plasty. Hlavici kartáčku odřízněte, patří do směs
Délka hlavy: 2,5 cm
Délka štětin: 11 mm
Materiál obalu: Papírová krabička
Materiál štětinek: Nylon6
Počet otvorů: 34
Počet štětinek: 1.700
Tloušťka vlákna: 0,15 mm
Třída jemnosti štětin: Extra soft
Země původu: Vyvinuto na Slovensku. Kartáčky vyrobeny v Číně.
 

Prémiový zubní kartáček z ekologicky nezávadných materiálů udrží čisté zuby i přírodu a přispívá na dobročinné účely.

Tělo z ručně opracovaného bambusu perfektně sedne do ruky a díky použitému přírodnímu oleji vůbec neklouže. Vysoce kvalitní, jemné nylonové štětinky s optimální hustotou a přesným střihem se dostanou i k těm nejukrytějším nečistotám. Jemnost štětinek je přitom porovnatelná s extra soft třídou jiných kartáčků. Slovenské ekologické vychytávky Ecoheart promění nezáživnou péči o chrup a osobní hygienu v blahodárný rituál.

Většina finančních prostředků z prodeje těchto štětináčů putuje na realizaci kartáčkovny na Slovensku. Cílem projektu je oživit tradiční řemeslo, využívat lokální zdroje a dát práci lidem s nejrůznějšími hendikepy.

Inspirativní zakladatel značky - Roman, si přeje změnit svět k lepšímu a předat ho dalším generacím bez nánosů plastů a pochybných chemikálií. Svou touhu otiskl do udržitelných zubních kartáčků, 100% rostlinných ústních vod, zubních past i hygienické péče o ruce. Částí zisku navíc Roman pomáhá potřebným a přispívá na dobročinné účely. Kromě toho postupně oživuje svůj sen - otevřít na Slovensku unikátní kartáčkovnu.

Není tak divu, že s přípravky Ecoheart každičký den v koupelně potkáte v zrcadle opravdové hrdiny.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.