Milí zákazníci, veškeré zboží Vám můžeme rozvézt po domluvě po celém Zlíně až k Vám domů!

Zahradnický substrát + hnojiva

Výběr správného substrátu a hnojiva je základem pro úspěšné pěstování rostlin a pro radost z dosaženého výsledku. Za vaši píli vám bude odměna v podobě hojnosti plodů a kráse květin.

Substrát vzniká ze „zeminy“ a je namíchán dle konkrétního užití. Na trhu najdeme celou škálu různých substrátu speciálních, substrátu pro balkónové rostliny, zahradnické substráty, přes organické substráty až po substráty výsevní a řízkovací.

Substrát musí rostlinu i dostatečně vyživovat. Obsahuje hnojivo na několik týdnů pro začínající růst rostliny a pak se musí výživa dodávat správnými hnojivy. Hnojiv je celá řada od organických, přes krystalická až po minerální.

420 jsmebio banner (160x100cm) - 03 - PRESS kopie

Jak vybrat substrát a hnojivo?

Při pěstování rajčat či muškátů, je velmi důležité vybrat ten správný substrát a hnojivo.

Rostliny můžeme vypěstovat ze semen nebo zakořenit řízky rostlin a základem proto je substrát pro výsevy a množení, doporučujeme AGRO PF Substrát pro výsev a množení, který má ideální podmínky do začátku růstu rostlin.

Pro hojnou sklizeň zeleniny je ideální zahradnický substrát např. AGRO PF Zahradnický substrát v kombinaci s vhodným hnojivem AGRO Kristalon Plod a květ. Pro zastánce organických hnojiv můžeme doporučit Agro hnojiva např. AGRO Pravý slepičí hnůj nebo vlastní organické hnojivo z vlastního kompostéru.

Záplavu krásných květů např. v truhlících na balkónech dosáhneme, když rostlinám dopřejeme AGRO Substrát pro muškáty a jiné balkónové květiny, který doplníme hnojivem AGRO Kristalon Balkónové květiny 20x10 g. 

muškáty 

Krásu květů podpoříme i vhodnou nádobou na květiny.

Rostliny je potřeba taky chránit před různými škůdci a chorobami, které se mohou objevit na vašich rostlinách. Proto je důležitá ochrana rostlin insekticidy, fungicidy aj. přípravky. Krásu květin a hojnost plodů při napadení škůdci můžeme ochránit např. AGRO NATURA Rock Effect 100 ml, což je unikátní koncentrát na bázi přírodních látek pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin proti škůdcům.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení