Milí zákazníci, veškeré zboží Vám můžeme rozvézt po domluvě po celém Zlíně až k Vám domů!

Zahrada jako životní styl

 Dnešní doba a touha se alepoň na chvíli uzavřít ve svém prostoru a pozvolna utvářet reálný obraz projektu, který dává smysl přivádí ročně čím dál více lidí k zahradničení. Tempo dneška je natolik hektické, že zabořit ruce do hlíny a sledovat jak se z Vaší snahy stává něco co oceníte nejen vy, ale i rodina a přátele dává smysl. 

shutterstock_1533862340-1100x618

 

Rovnováha sil

 Doba, kdy víc bereme než dáváme je dávno pryč. Postupně jsme se naučili přírodě vracet co jsme jí za ta léta bezohledně vzali. Dnešní zahradník se zajímá nejen o to, aby jeho rostliny získávali živiny z hnojiv, které budou ohleduplné k životnímu prostředí, ale také bere ohled na vodní zdroje. Využívá nádrží pro sběr dešťové vody a v dobách sucha tak napomáhá rovnováze v jeho soukromém biotopu.

 

zasobn__k_na_vodu_sss_kopie

 

Odkaz dětem

 Od malička děti učíme, jak správě třídit odpad. Cesta, kterou jsme se vydali bude dlouhá, ale směr je správný. Víme, kudy jít a jak se chovat. Příklad je pro generaci, kterou vychováváme tím nejzásadnějším. Touha změnit svět nemusí být jen snem mladých, protože každý krok se počítá.

shutterstock_593434751.840x540c

 

Autor: Marek Toman

Popis obrázku