Milí zákazníci, veškeré zboží Vám můžeme rozvézt po domluvě po celém Zlíně až k Vám domů!

Proč je kolem nás voda? Zvyšte efektivitu vaší zahrady s dešťovými nádržemi.

Voda je životním elixírem. Bez ní by žádný život na této planetě nemohl existovat. V posledních letech se stále více lidí zajímá o ekologii a udržitelný rozvoj. Jedním z nástrojů, jak bojovat proti klimatickým změnám, je využití dešťové vody. Řešením mohou být zahradní nádrže na dešťovou vodu. Ty nám umožní shromáždit vodu, kterou poté můžeme využít na zalévání rostlin, splachování WC nebo praní.

Jak fungují zahradní nádrže na dešťovou vodu? Tyto nádrže jsou navrženy tak, aby shromáždily dešťovou vodu, která spadne na střechu nebo okolní plochy. Voda se pak může filtrovat a uložit v nádrži, aby byla později použita. Tyto nádrže mohou být podzemní i nadzemní a výběr je opravdu široký.

Výběr správného komposteru je klíčový pro efektivní využití dešťové vody. Nejprve je nutné zjistit, kolik dešťové vody potřebujeme shromáždit. Pokud máte malou zahradu, může stačit menší nádrž. Na druhou stranu, pokud máte velkou zahradu nebo velkou střechu, bude nutné pořídit větší nádrž. Dalším faktorem, na který je třeba brát zřetel, je umístění nádrže. Nadzemní nádrže jsou jednodušší na instalaci a lze je umístit téměř kdekoli na vaší zahradě. Podzemní nádrže vyžadují větší investici, ale mohou být skryty a tím zlepšili vzhled zahrady.

 

Nyní je nejlepší čas na pořízení zahradní nádrže na dešťovou vodu. Je únor a na e-shopu www.jsmebio.cz naleznete široký výběr kvalitních a ekologick

Náhled zásobníku na destovou vodu Barrica 260 l

Zásobník na destovou vodu Barrica 260 l

Popis obrázku